stopa
PRIHLÁSENIE
Nemáte účet? Registrácia
Zabudli ste heslo?

Kalendár výjazdov ->Banská Bystrica 2009 (2009)

    Máme za sebou ďalšie stretnutie Pajero-clubu Slovakia (PCS) ktoré sa začalo až nezvyčajne presne. Samozrejme program bol poznačený novými zákonnými ustanoveniami. A tak sme piatok po večeri strávili v duchu spoločenskej zábavy a diskusie. Témou dňa boli už spomenuté nové zákony ktoré bránia rozvýjať jeden z hlavných cieľov PCS. Spoznávanie krajiny aj pre ľudí ktorý pre nedostatok času, alebo z iných dôvodov nemôžu pestovať pešiu turistiku. Ale trochu sa vrátim k programu ktorý sme počas celého výjazdu dodržiavali presne takmer na minuty.

    Piatok 16. januára 2009: 16:00 stretnutie účastníkov. Všetko klapalo podľa plánu a všetci prihlásený prišli včas. Bolo nás 14 aut a cca 25 osôb. 17:00 ubytovanie 18:00 spoločná večera. Po večeri a trochu aj po nej sme si povedali pár pokynov na večerný a sobotňajší program. 20:00 Ako kvapka športového vyžitia a trocha zahriatia nám poslúžila hodinka Bowlingu. Vyhrali sme všetci a neprehral nikto. No rekord za najpomalšie hodenú guľu určite drží zároveň aj najmladší účastník výjazdu malá ........ 21:50 Pustili sme si videá z predošlích výjazdov a debatovali do skorých ranných hodín.

Sobota 17. januára 2009: 8:00 Raňajky 9:30 Rozprava a organizačné pokyny na jazdy v tankodrome. 10:00 Príjazd na tankodrom neďaleko obce Horné Pršany a stretnutie s daľšími účastníkmi. Na tankodrome sa nás zišlo okolo 25 vozidiel. 10:30 Jazdy. 12:30 Obed 13:15 Jazdy a neskôr voľný program a rozchod. 16:00 Odchod posledných účastníkov. Čo sa týka jazdenia tak si myslím, že plánovanie a organizácia pohybu vozidiel bola premyslená a všetko fungovalo podľa vopred dohodnutých pravidiel.

    Týmto by som sa rád všetkým poďakoval za maximálnu disciplínovanosť a ohladuplnosť. Terén ktorým sa jazdilo bol vhodný aj pre nové vozidlá, ale prišli si na svoje aj skúsenejší z nás. Celkom zaujímavým spestrení bola účasť ruských vozidiel GAZ, UAZ a rumunského ARO. Nechýbala ani TATRA 805. Čoskoro sme vyhladli a všetkým dobre padla kapustnica ktorú s radosťou pripravoval prezident PCS Jano F. Nasledoval fantastický pauštik, teplý čaj a dezert. Po dobrom obede sme stretnutie PCS pomali ukončili ešte niekoľkými jazdami. Napokon fotky a videá sú dôkazom dobrej zábavy a skvelého pojazdenia.

Už teraz sa teším na ďaľšie stretnutie

-thml-