stopa
PRIHLÁSENIE
Nemáte účet? Registrácia
Zabudli ste heslo?

Pajero-club Slovakia je neziskové občianske združenie založené v roku 1999 vzniknuté na základe potreby oboznámiť užívateľov vozidiel 4x4 s ich ovládaním, technikou a tiež systémami pohonu a ovládania jazdy v teréne bez toho, aby došlo k poškodeniu vozidla jej posádky a prípadným iným materiálnym škodám.

Členskú základňu Nášho klubu tvoria priaznivci a užívatelia vozidiel Mitsubishi a prípadne aj inej značky s pohonom všetkých kolies. Od doby založenia Pajero-clubu sme sa vypracovali na odborníkov v oblasti jazdy v teréne. Príležitostne organizujeme rôzne školenia pre firmy aj jednotlivcov, súaže zameriavajúce sa na orientáciu a pohyb v ľahkom i v náročnom teréne.

Po oslovení našich frekventantov zisťujeme, že naše znalosti a ich odovzdávanie ďalej padá na úrodnú pôdu, lebo títo lepšie poznajú svoje vozidlá a na našich pravideľných stretnutiach spoznávajú dalšie možnosti vozidiel ktoré sú určené na jazdu v tom najnáročnejšom teréne.

Vymykáme sa z rámca typických klubov off roadového zamerania a nezúčastňujeme sa offroadových pretekov. Svoje vozidlá používame len s minimálnymi úpravami ktoré nezasahujú do konštrukcie vozidla a tým aj do ostatných jazdných vlastností sériových vozidiel. Našim cieľom je vedieť vopred odhadnúť možnosti vozidla a až potom zdolávať, či už menej alebo viac náročný terén

th ml.