stopa
PRIHLÁSENIE
Nemáte účet? Registrácia
Zabudli ste heslo?

Kalendár výjazdov ->Spiš 2008 (2008)

Spiš - Október 2008

Spiš 2008

No čo povedať Paliderovci sa zase vytiahli a ukázali celému Česko-slovensku, ako sa majú organizovať  takéto akcie a tiež vidno, že organizátori pochopili zmysel  Pajero- clubu.

Celý harmonogram bol prepočítaný na daný počet áut. Trasa  prvý deň bola na môj vkus málo náročná aj keď je pravdou , že počasie bolo nevyspitatelné a v tomto období je už aj rýchlo tma, čo sme nakoniec videli. Večer a tiež ubytovanie nemalo podľa mňa chybu. Hugo bol dobrý a je správny recesista.

Deň druhý

K tomuto mám výhrady hneď ráno, keď sme sa jasne dohodli, že začneme o 8,00. Prosím všetkých dotknutých ( oni vedia , ktorí to sú ), že pri danom počte áut je potrebná presnosť

a to aj pri srande. Mohli sme totiž pojazdiť viac . Milan Palider mal ešte v pláne okrem spiš. hradu aj zaujímavé prejazdy pre naviják. Je na druhej strane pravda , že potvora počasie sa s nami tiež zahralo. Myslím, že bolo dobrou voľbou ísť hneď na odkalisko, kde sa dá vždy do sýtosti vyhrať, čo sa udialo aj tento rok.

V celku hodnotím celú akciu , ako vydarenú .A díky organizátorom za krásne zážitky a stretnutie so skvelými ľuďmi.

No všimol som si aj ďalšie. Že sa rozrastáme, že autá sú lepšie vybavené, že niektorí účastníci zhodili zo seba nadmernú suverenitu, že ovládajú erudovanejšie svoje stroje a to aj tí najmenší, že sme proste k sebe lepší . A o toto nám pri zakladaní PCS išlo. Málo kto vie že sme tu desať rokov a že je to z našej strany trvalá práca , ktorá vďaka Vám členom padá na úrodnú pôdu. Aj za to Vám v mene zakladajúceho kolektívu PCS díky.

Tomáš Hollý st.