stopa
PRIHLÁSENIE
Nemáte účet? Registrácia
Zabudli ste heslo?

Kalendár výjazdov ->Skola bezpečnej jazdy, alebo škola šmyku. (2014)

Organizujeme školu bezpečnej jazdy, alebo ak chcete tak školu šmyku pre terénne vozidlá. Radi by sme sa presvedčili o bezpečnosti našich terénnych tátošov na mieste ktoré ponúka všetko potrebné aby sme mohli zažiť krízové situácie v praxi bez obáv o ujmu na aute či na zdraví.

Takúto možnosť nám na slovensku ponúka Slovakia ring v Orechovej Potôni.

Jedna sa o celodennú akciu ktorá by bola plne v réžii profesionálov v spomínanom areáli.

Samozrejme je tu dôležitá cena ktorá je 163€ na účastníka vrátane občerstvenia a kompletného obedu. Suma to nie je nízka, ale myslím si, že aspoň raz to človek musí zažiť a skúsiť niečo nepoznané.

Vybrali sme termín 4.11.2014 ktorý je v dostatočnom predstihu aby ste si stihli rezervovat volno. Je to pracovný deň, a preto je potrebné aby ste to brali ako školenie po ktorého účasti dostanete certifikát o absolvovaní školy bezpečnej jazdy. Ak máte priateľov, známych alebo zamestnancov vašej firmy ktorí by sa tiež chceli zúčastnit zaregistrujte aj ich. V registračnom formuláry zapíšte počet osôb ktoré sa zúčastnia tohto školenia na vlastnom aute. Školenia sa može zúčastniť aj osoba ako spolujazdec ktorá nebu platiť za školenie, ale zároveň nemôže šoférovať. Táto osoba si zaplatí len poplatky za občerstvenie a obed.

 

Registrácia je spustená od teraz a ukončenie registrácie bude 26.10.2014. Do tohto dátumu máte možnosť zmrniť, alebo zrušiť svoju registráciu.

 

Informacie o treningovom centre najdete tu

a video tu

Spozdravom

-thml-